P.O

P.O Nedir?
İthal edilecek ürün ile ilgili numuneler, görseller, teknik detaylar, özellikler, adetler ve hedef fiyatlarınız alındıktan sonra ilgili üreticileri tespit ederiz. Yapacağımız bir haftalık çalışmadan sonra size detaylı bir rapor hazırlarız. Sonrasında belirlediğimiz üreticilerle karşılıklı numune çalışması yaparak, kalite ve fiyatı kesinleştirip kapı teslim hizmet verebiliriz dilerseniz sipariş aşamasına geçeriz. Araştırma sürecinden, ithalatın gerçekleşmesine kadar (kapı teslim) operasyonun her aşamasında müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

PT1

PT1 Nedir?

Türkiye’de ve dünyada geleneksel pazarlama yöntemlerine ve satış faaliyetlerine e-ticaret’i de ekleyip, sadece belirli bir lokasyona ve noktaya satış yapmanın ötesine geçerek, süreçlere e-ticareti'de dahil ederek emin adımlarla ilerliyoruz.

FP1

FP1 Nedir?
Ekonomik faaliyetlerin temeli ve zenginliğin kaynağı üretimdir. İnsan yaşamının, dolayısıyla toplumsal yaşamın en önemli bölümünü üretim faaliyetleri oluşturur. Dyp System Group olarak üretimde önemli bir yer alıp hizmetlerimizi aksatmadan emin adımlarla size en kaliteli ürünleri sunuyoruz.

Dyp System Group FP1
Dyp System Group PT1
Slider